VITAMÍN C SÉRUM dvojitý koncentrát 10ml

dvojitý koncetrát

*** v prípade, že máte záujem využiť vianočnú akciu (k nákupu krému a séra darček) je potrebné objednať 2ks séra Vitamín C, nakoľko sa používa v kúre 2 balenia.

€44
Dostupnosť: Skladom
Kód: 540
VITAMÍN C SÉRUM dvojitý koncentrát 10ml
IE 05V245201 INTENSIVE VIT C2 DOUBLE CONCENTRE FP 10ML RVB NOSHADOW DIGITAL
Novinka

Podrobný popis

Nové unikátne sérum s dvoma formami VITAMÍNU C 

- čistý vitamín C (10% kyselina askorbová) pre okamžitý účinok 

- provitamín C (2% askorbyl glukozid) pre dlhodobý účinok s postupným uvoľňovaním, má vynikajúcu stabilitu vo vode, ľahko preniká do pokožky a je šetrnejší k našej planéte.

 

Vitamín C, respektíve jeho vysoko stabilná a účinná forma - ascorbyl glukosid, svojim dvojitým účinkom na depigmentáciu účinne a dlhodobo bojuje s pigmentovými škvrnami. Tie postupne blednú, strácajú sa. Aktívne formy vitamínu C majú pozitívny vplyv na tvorbu a organizáciu kolagénu. Sú výborným nástrojom omladzujúcej starostlivosti. Toto sérum navyše obsahuje aj 10% kyselinu askorbovú, ktorá má na pigmentové škvrny a rozjasnenie pleti okamžitý vplyv. Antioxidačné účinky derivátov vitamínu C aj účinky na posilnenie imunitného systému buniek dostávajú pokožku do nebývalej kondície. Patentovaná technológia CELLULAR WATER stimuluje energiu pokožky, účinne bojuje proti voľným radikálom a podporuje dobre fungujúci energetický metabolizmus. Vytvára optimálne, prirodzené prostredie pre kožné bunky, tu aj pre naplno a správne fungujúcu pokožku.

 

Nanášajte ráno a večer na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Najvyššie výsledky na odstránenie pigmentových škvŕn a rozjasnenie pleti dosiahnete kombináciou s INTENSIVE VITAMINE C gél-krémom, na spevnenie pleti a vyhladenie vrások je bezchybnou voľbou kombinácia s krémami ACTIVE REPAIR alebo LIFT & REPAIR. V rituáli pre krásnu a zdravú pleť nesmú po vyčistení pleti chýbať ani CELLULAR WATER MIST a CELLULAR WATER ESSENCE a na úplný záver rituálu krásy CITY PROTECT SPRAY. Pre efektívny výsledok odporúčame použiť 2 balenia séra.

 

Návod na použitie Intensive Vitamine C2 Concentrate:

Obráťte uzavretú fľaštičku a odstráňte ochrannú fóliu na dne. Dvakrát silno stlačte aktívne tlačidlo a 15 sekúnd pretrepávajte, aby sa obe formy vitamínu C dobre premiešali. Otvorte fľaštičku, stlačte aktívne tlačidlo a dávkujte sérum podľa potreby.

 

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.