Depilácie

Depilácia s produktami REFERENCE nie je len obyčajné odstránenie chĺpkov,  je to vycibrená starostlivosť s viditeľnými výsledkami už po prvej procedúre. 

Ponúkam vám konkrétne riešenia na Vaše problémy:

  • zarastajúce chĺpky a hnisavé vriedky
  • obmedzenie rastu chĺpkov
  • spomalenie ich rastu na nohách
  • znovu hladká pokožka

Profesionálne prípravky a metódy prírodnej depilácie REFERENCE sú prvou a najúspešnejšou radou kozmetiky pre kvalitnú depiláciu. 

CENNÍK

 
Horná pera 
od 8.00 €
Lokálna depilácia tváre
od 8.00 €
Tvár
od 15.00 €
Podpazušie
od 15.00 €
Ruky
od 17.00 €
Predkolenie
od 18.00 €
Stehná 
od 18.00 €
Nohy celé
od 30.00 €
Bikiny
od 12.00 €
Chrbát
od 15.00 €

 * konečná cena depilácií závisí od veľkosti depilovanej plochy a množstva použitého materiálu, z tohto dôvodu sú ceny uvedené od najnižšej

Ako prebieha depilácia de LUXE

Pred depiláciou je pokožka ošetrená špeciálnou mätovo- oregánovou pleťovou vodou, ktorá jemne čistí a dezinfikuje pokožku. Zároveň pôsobí na chĺpky tak, aby "vztyčovali svoje končeky", a tým pomáhali pri ich odstraňovaní.

Podľa typu depilácie sú používané rôzne druhy depilačných voskov (levanduľový vosk, prírodný vosk, zlupovací vosk).

Veľmi dôležitá je starostlivosť po depilácii.

Najskôr sa použije olej na rastlinnej báze, ktorý rozpustí všetky zvyšné stopy vosku na pokožke a zároveň minimalizuje možné reakcie, najmä začervenanie kože po odstránení chĺpkov. Ak by sa olej z pokožky neodstránil, mohol by spolu so zbytkami vosku upchávať póry, čo vedie k tvorbe zarastajúcich chĺpkov. Po tejto prvej fáze olej odstránime čistiacou lipovou pleťovou vodou, ktorá pleť ukľudní a zmäkčí. Následne môžu byť nanášané ďalšie doplnkové produkty podľa toho, kde bola depilácia vykonaná a aký problém potrebujeme vyriešiť.

 

      reference 2