O mne

Som kozmetička a moja práca je mojou vášňou. 

Aká bola moja cesta k AVE salonu  a kde som naberala skúsenosti? Aj keď by sa o mojej celej ceste dalo rozprávať naozaj veľa, priblížim vám aspoň v krátkosti môj príbeh.

Už na základnej škole, keď sa nás pýtali „čím chceš byť?“,  moja odpoveď bola vždy jednoznačná – kozmetička. V deviatom ročníku som si podala prihlášku a čakala na odpoveď. Dodnes si pamätám, ako som sa tešila, keď som sa dozvedela, že som prijatá. ...  A tam sa to celé začalo. 

Stredná škola ma bavila, keďže som sa učila to, čo ma zaujímalo. Štyri roky uplynuli ako voda a bola zo mňa kozmetička. A čo teraz? Štúdium ma bavilo, tak som sa rozhodla pokračovať a nasledovala vysoká škola, kde som sa mojej vysnívanej práci venovala len okrajovo.  

Po vysokej škole som sa odsťahovala do Prahy, kde som konečne chcela naplno robiť to, čo ma vždy bavilo. Teraz už môžem povedať, že prácu som si našla rýchlo a jednoducho. Odoslala som pár mailov a chvíle čakania som si krátila prechádzkami po Prahe.

Moje prvé pracovné skúsenosti som začala naberať v jednom zo štúdií BOMTON, ktoré pôsobili na trhu už dvadsať rokov a boli sieťou kaderníckych a kozmetických štúdii v Českej republike.

Po približne roku a pol nasledovala pracovná ponuka v novootvorenom salóne v centre Prahy - RED salon, ktorý je ojedinelý svojim dizajnom a svojimi službami.

V oboch salónoch som sa naučila veľa nových vecí, spoznala rôzne značky, naučila som sa poskytovať služby na profesionálnej úrovni, komunikovať so zákazníkmi, nebáť sa dvíhať telefóny :), absolvovala veľa školení,  spoznala som veľa šikovných, tvorivých a inšpiratívnych ľudí ...

Neskôr nasledovala Bratislava a pôsobenie v zaujímavom koncepte showroom a beauty institut v jednom.

Môj životný vietor fúka naozaj rôznymi smermi (po rokoch som zistila, že je silnejší a múdrejší a naučila ho akceptovať), a tak som sa po necelom roku vrátila z Bratislavy domov do Banskej Bystrice. Tu som si na pár dní v mesiaci prenajímala priestor krásneho salónu, aby som mohla naďalej venovať kozmetike.

Nastalo veľké rozhodovanie - úplne skončiť s profesiou kozmetičky a skúsiť niečo iné alebo si otvoriť vlastný salón. Nebolo to jednoduché, no nakoniec som sa rozhodla to skúsiť a splniť si svoj sen.

Môj splnený sen sa volá AVE salon, je to moje malé kráľovstvo kde sa o vás s láskou starám.

Som vďačná, že som mohla byť súčasťou všetkých týchto salónov, kde ma každý svojou jedinečnosťou posunul ďalej na mojej ceste. Ďakujem. ♡

vaša kozmetička Simona 

IMG_5431

Záznamy neboli nájdené...