Telové ošetrenia

Telové ošetrenia od Institut Esthederm sú relaxačné a zároveň efektívne naplneniu vašich potrieb: hladšej, pevnejšej, rozžiarenejšej pokožky v každom veku.

 

 

Ponuka telových ošetrení: 

  • Telové ošetrenie RESOURCE 50€/od 60min.

Telový rituál s relaxačným peelingom a masážou obnovuje rovnováhu energie. Kombinuje tlakovú masáž - digitopresúru (pôsobenie na akupresúrne body) a jemné masážne pohyby podporujúce relaxáciu, ktorá uvoľňuje napnutosť a strnulosť celého organizmu. Toto jedinečné telové ošetrenie spája nezameniteľný wellness zážitok a výbornú pokožku.

 

  • Telové ošetrenie SVELT 60€/ od 75min.

Telové ošetrenie je zamerané na zoštíhlenie, problematické partie, celulitítu a rozprúdenie lymfatického systému. Začneme celotelovým peelingom a postupne cez aplikáciu séra a telovej masáže sa dostaneme k zábalu s hĺbkovou maskou na problematické partie pre spevnenie kontúr tela. Telový rituál ukončíme krémom ktorý nielen hydratuje ale hĺbkovo pôsobí na celulitídu. 

 
  • Telové ošetrenie PEELING 30€/ 35min.

Jemná čistiaca peelingová masáž, ktorá odstráni odumreté bunky z povrchu kože, pokožku zjemní a vyhladí. To najlepšie ošetrenie pre hebkú, mladistvú pokožku.  

 

Telové ošetrenia si budete vychutnávať v harmónii príjemnej hudby, vône a pri odpočinku pod našimi rukami. Je to pôžitok pre všetky zmysly. Objavte nový rozmer relaxu pre vaše telo i dušu.