TAN ENHANCING LOTION Telové mlieko po opaľovaní 200ml

Kód: V470202
€60
Skladom

telové mlieko po opaľovaní a na predĺženie opálenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Telové mlieko po opaľovaní vyživuje a upokojuje pokožku po každom vystavení slnku. Príjemná vôňa, textúra sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pokožku pružnú a zamatovú. Dlhotrvajúce predĺženie opálenia, koža je žiarivá.

ÚČINOK: Okamžite upokojuje pocity nepohodlia po opaľovaní alebo spálení od slnka. Upokojuje a zabraňuje riziku reaktivity pokožky po UV žiarení. Obnovuje ideálnu úroveň hydratácie a udržuje dlhotrvajúce opálenie.

PRE KOHO: Pre všetky typy pleti okrem hyperpigmentácii.

APLIKÁCIA: Po každom opaľovaní naneste na celé telo. Na optimalizáciu opálenia po návrate z dovolenky používajte ešte 14dní.

VÝSLEDOK: Pokožka je svieža, pružná, hebká a žiarivá. Opálenie je sublimované a dlhotrvajúce.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.