SUN INTOLERANCE FACE CREAM Ochranný pleťový krém pre intolerantnú pokožku 50ml

Kód: V460002
€60
Skladom

krém na tvár na ochranu pleti netolerujúcej slnko

Detailné informácie

Podrobný popis

Krém na tvár s vysokou ochranou, ktorý znižuje citlivosť hyperreaktívnej pokožky a podporuje jej postupnú adaptáciu na slnko, pri zachovaní ochrany pred starnutím pokožky spôsobeným slnečným žiarením. Neparfémovaná krémová textúra pre optimálnu toleranciu.

ÚČINKY:

  • Vysoká ochrana proti slnku zosilnená upokojujúcimi účinnými látkami umožňuje postupnejšiu adaptáciu najreaktívnejšej alebo intolerantnej pokožky na slnko.
  • Zabraňuje starnutiu pokožky spôsobenému slnečným žiarením, chráni DNA, bráni poškodeniu buniek vďaka patentovanej technológii globálnej ochrany buniek.

PRE KOHO: Pokožka s intoleranciou alebo alergiou na slnko. Fototyp 1 (veľmi svetlá pokožka), tehotné alebo po liečbe s rizikom fotosenzitivizácie (antibiotiká)

APLIKÁCIA:

  • Aplikujte v dostatočnom množstve na pleť, krk a dekolt, 20 minút pred vystavením sa slnečnému žiareniu.
  • Opakovane aplikujte každú hodinu a tiež po pobyte vo vode.
  • Môže sa používať aj 2 týždne pred vystavením sa slnečnému žiareniu ako preventívne opatrenie pre pleť citlivú na slnečné žiarenie.

VÝSLEDOK: Koža je adaptovaná na slnko a alergické reakcie miznú. Je trvalo upokojená, dostatočne hydratovaná.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.