SUN CARE OIL moderate sun Opaľovací olej, stredná slnečná ochrana 150ml

Kód: V458001
€69
1

opaľovací olej na telo, vhodný aj na vlasy, mierne slnko

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživný telový a vlasový opaľovací olej so stredne silnou ochranou proti UV žiareniu, chráni, optimalizuje prirodzené opaľovanie, zachováva kvalitu a mladistvosť pokožky na slnku. Odolný voči vode, nezanecháva mastný film.

ÚČINKY:

  • Stimuluje prirodzené opálenie pre rýchlejšie a dlhotrvajúce opálenie.
  • Obmedzuje starnutie pokožky spôsobené slnečným žiarením.
  • Vďaka technológii globálnej bunkovej ochrany ochraňuje DNA a zabraňuje poškodeniu buniek.
  • Aktivuje prirodzený proces pigmentácie.

PRE KOHO: Všetky typy pokožky, okrem hyperpigmentácie. Vhodné pre pokožku, ktorá sa dobre opaľuje.

APLIKÁCIA: Sprej použite rovnomerne na telo a vlasy 20 minút pred vystavením slnečnému žiareniu. Opakovane aplikujte každé 2 hodiny a tiež po pobyte vo vode. Môže byť tiež použitý ako suchý olej, počas celého roka na vyživovanie, hladkú a jemnú vôňu vlasov a tela.

VÝSLEDOK: Intenzívne, rýchle a dlhotrvajúce opálenie. Vylepšená, jemná a žiarivo mladistvá pleť. Saténovo jemná, vyživená a jemne voňavá pokožka a vlasy odhaľujú všetku ich krásu.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.