SENSI CALMING CREAM Ukľudňujúci krém 50ml

upokojujúci krém

€81
Dostupnosť: Skladom
Kód: V630001
SENSI CALMING CREAM Ukľudňujúci krém 50ml
SENSI CALMING CREAM  Ukľudňujúci krém 50ml
Tip

Podrobný popis

Krém upokojuje citlivú a jemnú pokožku a dodáva jej potrebný komfort.

ÚČINKY: Postupne zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť pleti a jej toleranciu tak, že sa citlivá pleť mení na normálnu.

Exkluzívne technológie:

  • SENSI SYSTÉM - upokojuje pokožku reguláciou faktorov, ktoré spôsobujú zápal. 
  • TIME CONTROL SYSTÉM patent pomáha spomaliť predčasné známky starnutia.
  • CELLULAR WATER patentovaná  bunková voda, ktorá pomáha optimalizovať energetické prostredie bunky. 

PRE KOHO: Jemná alebo citlivá pokožka, reaktívna pleť (chlad, znečistenie, alkohol, štipľavé jedlo  slnko ...). Prejavy svrbenia, pálenia, štipkania tenkej pleti.

APLIKÁCIA: Naneste na čistú a suchú pokožku tváre, krku a dekoltu ráno a večer, samostane alebo po Cellular Concentrate sere. Krém je vynikajúci ako základ pod make-up.

VÝSLEDOK: Príznaky citlivosti miznú a pleť je okamžite upokojená. Citlivosť pleti sa dlhodobo znižuje a pleť začína fungovať normálne.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.