ROYAL JELLY VITAL CREAM Výživný krém s včelou materskou kašičkou 50ml

krém s včelou materskou kašičkou

€89
Dostupnosť: Skladom
Kód: V660201
ROYAL JELLY VITAL CREAM Výživný krém s včelou materskou kašičkou 50ml

Podrobný popis

Intenzívne vyživujúci a revitalizačný krém.

ÚČINOK: Intenzívna výživa a revitalizácia pleti. Royal Jelly Vital Cream je mimoriadne efektívny krém, ktorý vďaka vysokému obsahu (až 5%) včelej materskej kašičky, 8 vitamínom, 5 stopovým prvkom, minerálom a esenciálnym mastným kyselinám dokonale vyživí oslabenú pleť a podporí jej vlastný obranný systém.

PRE KOHO: Pre podvyživenú, vysušenú, oslabenú a unavenú pleť s prejavmi ako pnutie, ťahanie, suché miesta, lišaje.

APLIKÁCIA: Naneste na čistú a suchú pokožku tváre, krku a dekoltu ráno a večer, samostatne alebo po Cellular Concentrate. Vynikajúci základ pod make-up.

VÝSLEDOK: Pokožka je intenzívne, dlhodobo vyživená, odolná a posilnená. Mladosť pleti je zachovaná.

TIP KOZMETIČKY: Tento krém je možné použiť aj ako intenzívnu jednomesačnú kúru pri zmenách ročného obdobia, alebo v zime. 

 

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.