RETINOL CREAM Krém s retinolom 50ml

Kód: 500
€94
Skladom

krém s retinolom pre obnovu pleti

Detailné informácie

Podrobný popis

Kŕem s obsahom 0,2% palminát vitamínu A- ester retinolu. Intenzívna terapia hlbokých vrások, fotostarnutia a celková obnova pleti.

ÚČINKY: Urýchľuje prirodzený proces deskvamácie / olupovania vrchných vrstiev/, spevňuje pokožku a spúšťa jej obnovu. Stimuluje syntézu kolagénu, zabraňuje atrofii dermy spojenej s fotostarnutím.

PRE KOHO: Od veku 35 rokov, hlboké vrásky, nepravidelný reliéf, čerstvé jazvy. Fotostarnutie: ideálne ako program pre "obnovenú kožu" v zime, po nadmernom vystavení slnku.

APLIKÁCIA: Ráno na tvár, krk a dekolt, večer po aplikácii Retinol séra. Ideálne ako 2 mesačná kúra.

Potrebné použiť ochranu pred slnkom: Photo Reverse ( pigmentové škvrny) alebo NO SUN 100% minerálna silná ochtana pred slnkom/. Nepoužívať v lete a vyhnúť sa čistiacim produktom s obsahom alkoholu a agresívnym peelingom.

VÝSLEDOK: Retinolový krém vyhladzuje aj hlboké vrásky, zjednocuje štruktúru pokožky a obnovuje žiarivosť pleti. Prevencia dermálnej atrofie. Povrch pokožky je obnovený, vrásky a jemné linky sa zmenšujú. Koža je pružnejšia a hodvábna.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.