RADIANCE CREAM Omladzujúci detoxikačný krém 50ml

Kód: V940001
€85
Skladom

omladzujúci detoxikačný krém

Detailné informácie

Podrobný popis

Zdokonaľujúca starostlivosť pre rozjasnenie pleti. Tento krém v sebe spája regeneráciu, podporu procesov mladosti pleti, obnovuje žiarivosť pleti a odstraňuje známky únavy.

ÚČINKY: Zvyšuje okysličovanie buniek a neutralizuje pôsobenie voľných radikálov. Spomaľuje faktory biologického starnutia a robí pokožku odolnejšou voči každodenným agresívnym faktorom. Vyhladzuje, rozjasňuje, posilňuje mikrocirkuláciu pokožky a metabolizmus matnej a unavenej pokožky. Pokožka je lepšie okysličená, bunkové toxíny sú ľahšie eliminované.

PRE KOHO: Vhodný pre všetky vekové kategórie, pleť s prejavmi únavy, stresu, náchylná na znečistenie a sezónne zmeny, pre mastnú pleť, ako prevencia pred stárnutím pleti.

APLIKÁCIA: Aplikujte ráno a / alebo večer, samostatne alebo s DERM REPAIR  sérom, na tvár a krk.

VÝSLEDOK: Pleť je zdokonalená, lepšie chránená pred každodennými agresívnymi faktormi. Dokonale hydratovaný povrch pleti zostáva hladký a žiari mladosťou. Jemné línie a známky únavy sú viditeľne minimalizované. Obnovuje žiarivosť pleti a odstraňuje známky únavy. Pokožku zároveň okysličuje a oživuje jej prirodzený lesk.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.