PURE CLEANSING FOAM Čistiaca pena 150ml

Kód: V600401
€41
Skladom

čistiaca pena

Detailné informácie

Podrobný popis

Ľahká a vzdušná čistiaca pena s jemnou sviežou vôňou povyšuje rituál čistenia pleti na skutočný pôžitok. Vyrovnáva pocit diskomfortu, ktorý spôsobuje tvrdá voda a dôkladne čistí pleť, pričom rešpektuje rovnováhu jej prirodzenej flóry.

Účinok: Čistenie v kombinácii s vodou bez pocitu napätia pleti.  

Pre koho: Pre pleť so sklonom k nadmernému mazotoku a lesknutiu. Mastná pleť.

Aplikácia: Aplikujte každý deň ráno a / alebo večer na vopred navlhčenú tvár, krk a dekolt, pomocou malých kruhových pohybov penu zapracujte. Následne dôkladne opláchnite vlažnou vodou. Zvlášť sa zamerajte na stred tváre (čelo, nos, brada).

Výsledok: Pokožka je čistá, svieža, jemná.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.