PORE REFINER CONCENTRATE Koncentrát na stiahnutie rozšírených pórov 50ml

koncentrát na stiahnutie rozšírených pórov

€65
Dostupnosť: Skladom
Kód: V620300
PORE REFINER CONCENTRATE Koncentrát na stiahnutie rozšírených pórov 50ml

Podrobný popis

Starostlivosti o mastnú pleť s rozšírenými pórmi, ktorá redukuje tvorbu mazu a sťahuje rozšírené póry. Normalizuje mastnú pleť a udržuje ju mladú.

ÚČINOK: Pore Refiner koncentrát okamžite sťahuje póry, zjemňuje textúru pokožky a odstraňuje nedokonalosti. Viditeľne zjemňuje a zlepšuje vzhľad vašej pokožky.

Patenty:

  • PURE SYSTÉM patent normalizuje tvorbu kožného mazu a udržuje pokožku zdravú.
  • TIME CONTROL SYSTÉM patent  pomáha spomaliť predčasné známky starnutia.
  • CELLULR WATER patentovaná bunková voda, ktorá pomáha optimalizovať energetické procesy buniek.

PRE KOHO: Zmiešaná a mastná pleť, rozšírené póry, nerovnomerný povrch, nezdravý lesk a hrubá pleť.

APLIKÁCIA: Aplikujte ráno a večer samostatne alebo pod vašu každodennú starostlivosť o pleť na čistú a suchú pokožku.. Môže byť tiež použitý lokálne na T-zóne (čelo, nos, brada).

VÝSLEDOK: Rozšírené póry sú okamžite stiahnuté, povrch pleti je hladší. Nadmerný mazotok je dlhodobo regulovaný a pleť funguje normálne.

 

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.