PHOTO REGUL Ochranný krém s reguláciou pigmetových škvŕn 50ml

opaľovací krém pre pleť na reguláciu pigmentových škvŕn

€89
Dostupnosť: Momentálne nedostupné
Kód: V456302
PHOTO REGUL Ochranný krém s reguláciou pigmetových škvŕn 50ml

Podrobný popis

Slnečná starostlivosť reguluje pigmentové škvrny znížením kontrastu medzi hyperpigmentovanými oblasťami a opálenou pokožkou. Zaručuje bezpečné jednotné a harmonické opálenie.

ÚČINOK:

  • Minimalizuje riziko hyperpigmentácie blokovaním opálenia v miestach s pigmentovými škvrnami a podporuje rovnomerné opálenie.
  • Zabraňuje starnutiu pokožky spôsobeného slnečným žiarením a tmavým škvrnám, chráni DNA.
  • Bráni poškodeniu buniek vďaka patentovanej technológii globálnej bunkovej ochrany.

PRE KOHO: Pre pleť s pigmentovými škvrnami. Podporuje opaľovanie, znižuje kontrast a intenzitu tmavých škvŕn. Pre vystavenie silnému slnku (vysoké hory, trópy, more, dlhodobá expozícia).

APLIKÁCIA: Naneste na tvár, dekolt a vrchnú časť rúk 20 minút pred vystavením slnku v dostatočnom množstve. Aplikujte každé 2 hodiny.

VÝSLEDOK: Ľahké a rovnomerné opálenie pokožky, rozdiel medzi pigmentovými nepravidelnosťami a sfarbením pleti sa stráca. Škvrny ďalej netmavnú. Ošetrenie zabraňuje nadmernej pigmentácii existujúcich škvŕn.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.