NO SUN Krém na tvár s vysokou ochranou 50ml

Kód: V461001
€62
Skladom

krém na tvár s veľmi vysokou ochranou, minerálne filtre

Detailné informácie

Podrobný popis

Krém s vysokou ochranou - 100% minerálne filtre. Vysoká tolerancia krému chráni, rešpektuje a zaisťuje bezpečnosť celej pokožky pri všetkých intenzitách slnečného žiarenia pri zachovaní proti foto-starnutiu.

ÚČINKY:

  • Veľmi vysoká ochrana pred slnkom, 100% minerál, vysoká tolerancia.
  • Zabraňuje starnutiu vplyvom slnka, poškodeniu buniek a riziku začervenania a zápalu.
  • Zabraňuje starnutiu a tmavým škvrnám, chráni DNA, bráni poškodeniu buniek vďaka patentovanej technológii globálnej bunkovej ochrany.

PRE KOHO: Pre pokožku, ktorú chceme maximálne chrániť pred slnečným žiarením. Po dermatologických alebo estetických zákrokoch. Jazvy, znamienka alebo dermatologická anamnéza. Počas liečby (tabletky, antibiotiká).

APLIKÁCIA: Naneste 20 minút pred opaľovaním. Obnovte aplikáciu každé 2 hodiny.

VÝSLEDOK: Vysoko chránená pokožka pred škodlivými účinkami UV žiarenia a foto-starnutia.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.