LIGHTENNING BUFFING MASK Rozjasňujúca zosvetľujúca maska 75ml

rozjasňujúca zosvetľujúca maska

€46
Dostupnosť: Skladom
Kód: V600901
LIGHTENNING BUFFING MASK Rozjasňujúca zosvetľujúca maska 75ml

Podrobný popis

Účinok: Jemný exfoliačný účinok eliminuje odumreté kožné bunky a nedokonalosti povrchu pokožky, vďaka ktorým je pleť matná. Textúra peelingového krému bez zrniečok veľmi jemne a dôkladne odstraňuje povrchové nečistoty a odumreté bunky a tak zjemňuje povrch pleti, bieli pigmentové škvrny a rozjasňuje pleť. Ako všetky produkty z rady Osmoclean rešpektuje prirodzenú flóru pokožky.

Pre koho: Všetky typy pleti.

Aplikácia: Masku rovnomerne naneste na čistú a suchú pokožku tváre, krku a v oblasti dekoltu. Nechajte krátko pôsobiť, potom krúživými pohybmi odstráňte a dôkladne opláchnite a osušte pleť. Požívajte jeden, alebo dvakrát týždenne.

Výsledok: Textúra pokožky je jemná. Pleť je viditeľne jasnejšia a zjednotenejšia.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.