LIFT & REPAIR INSTANT REPULP MASK Intenzívna vyhladzujúca maska 50ml

Kód: V680702
€63
Skladom

intenzívna vyhladzujúca maska

Detailné informácie

Podrobný popis

Intenzívna maska pre okamžité vypnutie, vyhladenie, hydratáciu a rozjasnenie pleti.

ÚČINKY: Vyhladzuje kontúry tváre.

  • Technológia LIFT pôsobí na povrchu. Jej dvojitá účinnosť zaisťuje okamžitý účinok vypnutia a vyhladenia kožného mikroreliéfu.
  • Technológia REPAIR pôsobí v hĺbke. Jej biologické pôsobenie reštrukturalizuje, regeneruje a spevňuje pokožku. Pozdvihnutie a zvlhčenie pleti vďaka hyalurónovým plniacim guľôčkam v kombinácii s komplexom biomimetických hydratačných činidiel viditeľne vyhladzujú tvár.

PRE KOHO: Pre pleť, ktorá potrebuje okamžitý efekt vyhladenia, vypnutia a rozjasnenia a hydratácie.

APLIKÁCIA: Naneste silnejšiu vrstvu na čistú, suchú pokožku na tvári a krku. Nechajte pôsobiť 15 minút a potom prebytočný zvyšok odstráňte vlhkým uterákom alebo vatovým tampónom. Prípadne nechajte pôsobiť počas celej noci. Používajte 2-3x týždenne.

VÝSLEDOK: Vyhladená, zvlhčená, žiarivo krásna pokožka. Deň po dni tvár vyzerá mladšie.

 

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.