LIFT & REPAIR EYE CONTOUR SMOOTHING CARE Liftingový očný krém 15ml

vyhladzujúci oční krém

€79
Dostupnosť: Skladom
Kód: V680503
LIFT & REPAIR EYE CONTOUR SMOOTHING CARE Liftingový očný krém 15ml

Podrobný popis

Liftingová starostlivosť o očné okolie, dvojitá korekcia proti vráskam, spevňuje a viditeľne vyhladzuje a zmenšuje vrásky. Svieža gélová textúra s liftingovým efektom.

VÝSLEDKY: Vypnutie kontúr očí, spevňuje, viditeľne vyhladzuje a zmenšuje vrásky.

  • LIFT technológia pôsobí na povrchu. Jej dvojitá účinnosť zaisťuje okamžité vypnutie a vyhladzuje kožný mikroreliéf. Posilňuje očné okolie,
  • REPAIR pôsobí v hĺbke, regeneruje a spevňuje pokožku. Vyhladzuje vrásky a jemné línie v oblasti očného okolia. Enkapsulované guľôčky kyseliny hyalurónovej majú okamžitý efekt vypnutia, efekt proti padaniu očných viečok. Pigmenty, ktoré odrážajú svetlo rozjasňujú očné okolie.

PRE KOHO: Previsnuté viečka, vrásky.

APLIKÁCIA: Aplikujte ráno a večer na čistú , suchú pleť okolia očí. Jemne vmasírujte krúživými pohybmi kovovým aplikátorom od vnútorného kútika oka smerom k vonkajšiemu kútiku oka.

VÝSLEDOK: Očné kontúry sú pevnejšie, vyhladenejšie a jasnejšie.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.