LIFT & REPAIR EYE CONTOUR LIFT PATCHES Vypínacie očné náplasti 10 sáčkov po 2 náplasti

Kód: V680800
€83
Skladom

vypínacie očné náplasti 

Detailné informácie

Podrobný popis

Liftingová a omladzujúca starostlivosť o očné okolie s okamžitými výsledkami vyhladenia vrások, ktorú je možné používať ako mesačnú intenzívnu kúru alebo SOS starostlivosť.

ÚČINOK: Náplasti s okamžitým účinkom intenzívne reštrukturalizujú a zdvíhajú krehkú oblasť okolo očí. Viditeľne znižujú opuchy, tmavé kruhy, vačky a známky únavy.

PRE KOHO: Vrásky, jemné línie, známky únavy.

APLIKÁCIA: Na dokonale očistenú a suchú pokožku naneste pod každé oko jednu náplasť. Jemne vyhlaďte prstom, aby náplasť dobre priľnula k pokožke. Nechajte pôsobiť 5-15 minút a následne odstráňte. Zvyšok prípravku, ktorý na pleti zostane, jemne vmasírujte do pokožky očného okolia. Neoplachujte.

Ako intenzívna kúra: aplikujte 1 mesiac 3 x týždenne prvé 2 týždne a 2 x týždenne ďalšie 2 týždne.

Ako SOS pomoc pre unavené oči kedykoľvek je to potrebné.

VÝSLEDOK: Okamžité vypnutie, minimalizácia kruhov a vačkov a rozjasnenie pokožky pod očami.

TIP KOZMETIČKY: Mám veľmi dobrú skúsenosť použiť ako intenzívnu kúru pre nevesty, očné okolie sa krásne oživí a bude pripravené na svadobný make-up.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.