LIFT & REPAIR ABSOLUTE TIGHTENING SERUM Liftingové spevňujúce sérum 30ml

liftingové spevňujúce sérum

€115
Dostupnosť: Skladom
Kód: V680002
LIFT & REPAIR ABSOLUTE TIGHTENING SERUM Liftingové spevňujúce sérum 30ml

Podrobný popis

Sérum s vysokou koncentráciou aktívnych látok opravuje pleť v jej základoch tak, aby fungovala, ako v mladosti. Pôsobí tak okamžite a dlhodobo proti vráskam.

ÚČINOK: Vyhladzuje kontúry tváre,

  • Technológia LIFT pôsobí na povrchu. Jej dvojitá účinnosť zaisťuje okamžitý liftingový účinok a vyhladzuje kožný mikroreliéf. 
  • Technológia REPAIR pôsobí v hĺbke. Jej biologické pôsobenie reštrukturalizuje, regeneruje a spevňuje pokožku. Obsahuje molekuly kyseliny hyalurónovej, ktorá dodáva pleti hydratáciu a vypĺňa vrásky.

PRE KOHO: Pre pleť od 35 rokov veku, ktorá potrebuje opraviť známky starnutia a ktorá potrebuje liftingový (vypínací) efekt.

APLIKÁCIA: Aplikujte každé ráno a večer na vyčistenú a suchú tvár, krk a dekolt.

VÝSLEDOK: Ryhy a vrásky sú minimalizované. Pleť získava plnosť, pevnosť, je vypnutá a jej kontúry sú vyhladené. Pleť je rozjasnená a obnovená.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.