LIFT & REPAIR ABSOLUTE SMOOTHING CREAM Vyhladzujúci liftingový krém 50ml

vyhladzujúci liftingový ľahký krém

€105
Dostupnosť: Skladom
Kód: V680402
LIFT & REPAIR ABSOLUTE SMOOTHING CREAM Vyhladzujúci liftingový krém 50ml

Podrobný popis

LIFT & REPAIR krém s ľahkou textúrou a liftingovým účinkom je dvojitá korekcia proti vráskam.

ÚČINOK: Vyhladzuje kontúry tváre a vrásky, spevňuje a rozjasňuje pleť.

  • Technológia LIFT pôsobí na povrchu, jej dvojitá účinnosť zaisťuje okamžitý liftingový účinok a vyhladzuje kožný mikroreliéf.
  • Technológia REPAIR predefinuje kontúry tváre, pôsobí v hĺbke. Jej biologické pôsobenie reštrukturalizuje, regeneruje a spevňuje pokožku. Vyplnenie a jas vďaka kombinácie prírodného hrachového peptidu a pigmentov odrážajúcich svetlo v dlhodobom horizonte preniká do pokožky a okamžite zlepšuje stav pleti.

PRE KOHO: Vrásky a jemné línie, povädnutosť kontúr.

APLIKÁCIA: Aplikujte na čistú, suchú pokožku na tvár, krk a dekolt, ráno a večer buď samostatne, alebo po použití Absolute Tightening Serum alebo Derm repair sérum.

VÝSLEDOK: Pleť je žiarivá, okamžite hladšia a viditeľne pevnejšia.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.