INTENSIVE VITAMINE E SERUM Sérum s vitamínom E 30ml

Kód: V631001
€99
Skladom

sérum s vitamínom E 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitamín E sérum chráni pokožku pred voľnými radikálmi a upokojuje citlivosť pokožky. PRO-VITAMIN E 4% je hlavný antioxidant, vychytáva voľné radikály , ktoré spôsobujú starnutie pokožky a znižujú citlivosť a reaktivitu pokožky. Kombinuje dve doplnkové a obzvlášť stabilné formy vitamínu E, ktoré optimalizujú jeho biologickú dostupnosť a ochrannú účinnosť.

ÚČINKY: Upokojuje pleť neutralizovaním atakov, ktoré sú zodpovedné za kožnú hyperreaktivitu (prostredie, únava, stres atď.).Pôsobí proti  voľným radikálom (cigarety, znečistené prostredie atď.) Chráni bunkové štruktúry, aby sa  zabránilo predčasnému starnutiu pokožky.

PRE KOHO: Pre pleť, ktorá sa vyznačuje vysokou citlivosťou s príznakmi ako: trvalé začervenanie, pálenie, prehrievanie, svrbenie a škvrny. Pre pleť, ktorá sa potrebuje dostať do rovnováhy, pleť podráždená z nosenia rúšok.

APLIKÁCIA: Tvár a krk, ráno a / alebo večer. Môže byť použitý samotne alebo pred použitím prípravkov na starostlivosť o pleť v rade INTENSIVE, alebo v nadväznosti na estetické procedúry. Následne môžete aplikovať Esthederm Sensi System upokojujúci biometický krém.

VÝSLEDOK: Pleť je okamžite upokojená, menej reaktívna a odolnejšia voči vonkajším vplyvom.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.