INTENSIVE VITAMIN C GEL-CREAM Gel - krém s vitamínom C 50ml

Kód: V245102
€88
Skladom

vitamin C rozjasňujúci gel- krém

Detailné informácie

Podrobný popis

Gel-krém s vysokou koncentráciou vysoko stabilného vitamínu C, ktorý efektívne pleť rozjasňuje, pôsobí proti pigmentovým škvrnám a starnutiu pleti.

ÚČINKY: Vitamín C v tomto gel-kréme má vysokú stabilitu a je obsiahnutý vo forme, ktorá lepšie penetruje do pokožky a tým účinne pleť rozjasňuje a zosvetľuje pigmentové škvrny v jej hĺbke. Má antioxidačný účinok a pôsobí proti starnutiu pleti tvorbou kolagénu a elastínu.

PRE KOHO: Pre pleť ktorá stratila jas a hustotu, má nepravidelný tón a pre pleť s pigmentovými škvrnami.

APLIKÁCIA: Aplikujte na tvár , krk a dekolt ráno a / alebo večer. Môže sa použiť ako denná a nočná starostlivosť dvojmesačnej kúry alebo po estetických procedúrach.

VÝSLEDOK: Tmavé škvrny budú viditeľne slabšie a vaša pleť bude rovnomernejšia a žiarivejšia.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.