INTENSIVE SPIRULINA CREAM Krém so spirulinou 50ml

Kód: V641101
€89
Skladom

krém so spirulinou pre unavenú pleť 

Detailné informácie

Podrobný popis

Spirulina sérum obsahuje viac ako 220 živín potrebných na podporu života pleti. Čerpá z výnimočných revitalizačných, vyživujúcich a regeneračných vlastností, čím poskytuje intenzívnu starostlivosť unavenej a mdlej pleti. Terapia pre unavenú povädnutú a stresovanú pleť bez jasu.

ÚČINKY: Vyživuje a posilňuje pokožku, poskytuje unavenej a mdlej pleti všetky prvky nevyhnutné pre bunkový metabolizmus, vrátane stopových prvkov, minerálnych solí a vitamínov. Pomáha predchádzať starnutiu buniek a zmierňovať ochabovanie pokožky. Hĺbkovo revitalizuje kožné tkanivo zlepšuje tón pleti, pleť je plnšia a pružnejšia. Odstraňuje príznaky únavy a stresu, obnovuje tón pleti a jej sviežosť.

PRE KOHO: Ochabnutosť a strata pevnosti. Ideálne v prípade nedostatku výživy pleti, pri diéte, po tehotenstve. Koža bez života, strata žiarivosti, známky únavy. Ochabnutosť a strata pevnosti. Výborné ako intenzívna kúra medzi ročnými obdobiami. 

APLIKÁCIA: Tvár a krk, ráno a / alebo večer. Môže byť použité samotne alebo pred použitím INTENSIVE SPIRULINE séra, tiež vhodné ako podpora estetických procedúr.(napr. mezoterapia)

VÝSLEDOK: Pleť je žiarivá, pevnejšia, hladšia, viditeľne vyživená a revitalizovaná, uvoľnená a tonizovaná. 

 

 

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.