INTENSIVE PROPOLIS +SALICYLIC ACID koncentrované sérum Propolis sérum+ kys. salicylová 30ml

Kód: V621001
Tip
€65
Skladom

propolisové sérum proti nedokonalostiam s kyselinou salicylovou

Detailné informácie

Podrobný popis

Sérum obsahuje 25% extraktu z propolisu. Propolis je zmes živicových látok zozbieraných včelami, ktoré majú pozoruhodné čistiace a upokojujúce vlastnosti.

Institut Esthederm využil túto synergickú kombináciu účinných látok, aby poskytol komplexnú starostlivosť pre pokožku s nadmerným mazotokom a so sklonom k akné. Koriguje poškodenia pokožky, zabraňuje tvorbe nečistôt, vyhladzuje a zjemňuje textúru pokožky na mikroúrovni. Textúra je ľahká, fluidná, nelepivá, nemastná.

ÚČINKY: Pomáha korigovať nedokonalosti. Posilňuje prirodzené obranné mechanizmy pleti proti oxidačnému stresu, vďaka tomu spomaľuje proces starnutia pokožky.

PRE KOHO: Mastná pleť, pokožka náchylná na akné, nedokonalosti.

APLIKÁCIA: Aplikujte iba večer, lokálne na akné, alebo na celú T-zónu (čelo, nos, tvár). Ako S.O.S. liečebný produkt na zápaly v prípade potreby alebo ako kúru.

VÝSLEDOK: Textúra pleti je vyhladená, nedokonalosti redukované, jednotný vzhľad pokožky.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.