INTENSIVE PROPOLIS + ZINC sérum - lotion Propolisové tonikum-sérum so zinkom 130ml

Kód: V621201
€48
Skladom

propolisové sérum-tonikum s obsahom zinku

Detailné informácie

Podrobný popis

Propolis je zmes živicových látok zozbieraných včelami, ktoré majú pozoruhodné čistiace, antiseptické a upokojujúce vlastnosti. Institut Esthederm využil túto synergickú kombináciu účinných látok, aby poskytol komplexnú starostlivosť pre pokožku náchylnú na akné. Nekomedogénny.

ÚČINKY: Extrakt z propolisu pomáhá znižovať zápaly a jazvičky vďaka antibakteriálnej a hojivej schopnosti.

  • Sťahuje póry, pomáha odstraňovať pretrvávajúce jazvičky po akné, reguluje množstvo kožného mazu.
  • Upokojuje iritácie spojené s akné.
  • Posilňuje prirodzené antioxidačné mechanizmy pokožky k spomaleniu procesu starnutia. Nekomedogénny.
  • Glukonát zinku zmatňuje a zjemňuje textúru pokožky. Zinok má výborné účinky na stiahnutie pórov, redukuje lesk a absorbuje nadmerné množstvo mazu v pokožke

PRE KOHO: Mastná pleť, pokožka náchylná na akné.

APLIKÁCIA: Na očistenú pleť ráno a / alebo večer pomocou vatového tampónu (na problematické miesta alebo na celú tvár).

VÝSLEDOK: Pokožka je vyčistená, nadmerná tvorba mazu je pod kontrolou. Vzhľad pleti je jasnejší, škvrny a podráždenie zredukované. Zápaly sa deň po dni zmenšujú a miznú, povrch pleti je vyrovnaný a zmatnený.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.