INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ SERUM

Kód: 553
Novinka
€105
Skladom

sérum na podporu tvorby kolagénu v pokožke 30 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Ľahké sérum s textúrou "kolagénového gélu" INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ SERUM posilňuje biologické mechanizmy spevňovania kontúr tváre. Objem pleti sa obnovuje a štruktúra tváre je harmonickejšia. Gél sa ľahko rozotiera a poskytuje okamžitý vyhladzujúci účinok bez pocitu lepkavosti. 

Prelomový rad INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ okamžite pôsobí ako účinná korekcia všetkých príznakov ochabnutej pleti, pôsobí proti strate pevnosti a pružnosti pokožky a zlepšuje jej štruktúru vo všetkých vrstvách.

PRE KOHO: Pre všetky typy pleti so známkami starnutia, stratou plnosti a ochabnutými kontúrami.

POUŽITIE: Ráno a večer naneste na tvár a krk. Samostatne alebo ako doplnok ku krému INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ a séru AGE PROTEOMTM .

VÝSLEDKY: Viditeľne plnšia, hladšia a mladšia pleť, obnovený objem a harmonickejšia štruktúra tváre.

 

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.