INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ CREME

Kód: 550
Novinka
€99
Skladom

krém na podporu tvorby kolagénu v pokožke  50 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživný liftingový krém INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ CREME trvalo obnovuje prirodzené spevňujúce mechanizmy pleti. Pleť je viditeľne vypnutejšia, hladšia, s remodelovanými kontúrami a vyzerá mladšie už po 2 mesiacoch používania. Výživná textúra sa veľmi dobre vstrebáva, upokojuje a hydratuje pokožku a poskytuje jej okamžitý liftingový efekt a jemnosť.

Prelomový rad INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ okamžite pôsobí ako účinná korekcia všetkých príznakov ochabnutej pleti, pôsobí proti strate jej pevnosti a pružnosti a zlepšuje jej štruktúru vo všetkých vrstvách.

PRE KOHO: Pre normálnu, suchú a veľmi suchú pleť so známkami starnutia, stratou plnosti a ochabnutými kontúrami.

POUŽITIE: Ráno a večer naneste na tvár a krk. Samostatne alebo ako doplnok k prípravkom INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ a AGE PROTEOMTM .

VÝSLEDKY: Viditeľne plnšia, hladšia a mladšia pleť a účinná remodelácia už za dva mesiace. 

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.