INTENSIVE HYALURONIC SERUM Sérum s kyselinou hyalurónovou 30ml

sérum s kyselinou hyaluronovou pre hydratáciu a výplň vrások

€89
Dostupnosť: Skladom
Kód: V611001
INTENSIVE HYALURONIC SERUM Sérum s kyselinou hyalurónovou 30ml

Podrobný popis

INTENSIVE HYALURONIC SERUM intenzívne hydratuje, viditeľne redukuje vrásky a prináša novú mladistvú žiarivosť pokožky. Ľahká, nemastná textúra aqua-gél. Okamžitý komfort pre suchú a dehydratovanú pokožku.

 

ÚČINOK: Sérum s kyselinou hyalurónovou vyplní jemné línie a vrásky rehydratáciou povrchových vrstiev. Akútne dehydrovaná- smädná pleť, sa tak konečne „napije“, je hydratovaná. Obsahuje tri druhy molekúl kyseliny hyalurónovej.

  • molekuly vyššej hmotnosti hydratujú povrch pokožky a odstraňujú jemné vrásky,
  • molekuly nižšej hmotnosti hydratujú stredné vrstvy,
  • molekuly najnižšej hmotnosti hydratujú spodné vrstvy pokožky a vypĺňajú ju zvnútra. Akútne dehydrovaná, a teda smädná pleť, sa tak konečne „napije“, je hydratovaná.

PRE KOHO: Intenzívna dehydratácia, vrásky a jemné línie.

APLIKÁCIA: Aplikujte na tvár, krk a dekolt, ráno a / alebo večer. Sérum môže byť použité samostatne, alebo pred aplikáciou INTENZÍVNEHO HYALURONOVÉHO KRÉMU alebo v nadväznosti na estetické procedúry."

VÝSLEDOK: Pleť je hydratovaná, hladká, plnšia a žiarivejšia.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.