INTENSIVE HYALURONIC MASK Maska s kyselinou hyalurónovou 75ml

Kód: V611202
€50
Skladom

maska s kyselinou hyalurónovou

Detailné informácie

Podrobný popis

Maska Hyaluronic® je zložená z patentovaného komplexu troch rôznych foriem kyseliny hyalurónovej, ktoré umožňujú preniknúť do hlbokých vrstiev epidermy, čím dôjde k hydratácií tkanív ich naplnením vodou.

ÚČINKY: Vyhladzuje pokožku rehydratáciou povrchových vrstiev a vypĺňa tkanivá zvnútra. Okamžite rehydratuje na povrchu a do hĺbky.

Obsahuje tri druhy molekúl kyseliny hyalurónovej. Akútne dehydrovaná, a teda smädná pleť, sa tak konečne „napije“, je hydratovaná.

  • molekuly vyššej hmotnosti hydratujú povrch pokožky a odstraňujú jemné vrásky,
  • molekuly nižšej hmotnosti hydratujú stredné vrstvy,
  • molekuly najnižšej hmotnosti hydratujú spodné vrstvy pokožky a vypĺňajú ju zvnútra.

PRE KOHO: Pre pleť, ktorá sa vyznačuje silnou dehydratáciou (suchosťou) s príznakmi ako: pocit pnutia, šupinky, hrubá textúra, ochabnutiu.

APLIKÁCIA: Naneste silnú vrstvu na tvár, krk a dekolt. Nechajte pôsobiť 15 až 20 minút a potom opláchnite. Dva až trikrát týždenne. Môže byť tiež aplikovaná ako nočná starostlivosti v tenkej vrstve.

VÝSLEDKY: Vďaka tejto maske s kyselinou hyalurónovou je pokožka okamžite napitá, vyhladená a žiarivejšia. Intenzívne vyživená pružná, jasná s pocitom pohodlia. Vrásky a jemné línie sú zvnútra vyplnené.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.