INTENSIVE HYALURONIC EYE SERUM Očné sérum s kyselinou hyalurónovou 15ml

Kód: V611300
€52
Skladom

očné sérum s kyselinou hyalurónovou

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydratačné a vyplňujúce sérum pre oblasť očného okolia.

ÚČINKY: Kombinácia 3 typov molekúl  kyseliny hyalurónovej - vyplní oblasť slzného žliabku, vyhladí vrásky, intenzívne hydratuje, technológia proti únave - 3 aktívne zložky (ruskogenín, kofeín a karnosín) proti tmavým kruhom a opuchom.

PRE KOHO: Vrásky a prvé línie spôsobené dehydratáciou. Unavené oči, známky únavy, tmavé kruhy a opuchy.

APLIKÁCIA: Samostatne alebo pod akýkoľvek iný očný krém, aplikujte krúživými pohybmi pomocou zamakového aplikátora. Postupujeme od vnútorného kútika oka smerom von. Aplikujte aj na oblasť medzi obočím.

VÝSLEDKY: Oblasť očí je rozjasnená, prepadnutá oblasť slzného žliabku je intenzívne hydratovaná, plnšia, vyhladenejšia a viditeľne mladšia.

 

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.