INTENSIVE GLAUSCINE KRÉM Intenzívny lypolytický krém 200ml

Intenzívny lypolytický krém proti celulitíde.

€59
Dostupnosť: Skladom
Kód: 434
INTENSIVE GLAUSCINE KRÉM Intenzívny lypolytický krém 200ml
glauscine krem
Tip

Podrobný popis

Glauscín je zmesou rastlinných výťažkov – glaucínu proti tuku a escínu proti vode. Je novým, veľmi účinným spojencom v boji proti dvom hlavným typom celulitídy: so zadržiavaním vody a ukladaním tukov.

ÚČINKY: Krém Intensive Glauscine obsahuje zmes  aktívnych zložiek proti celulitíde spôsobenej ukladaním tukov v pokožke.

PRE KOHO: Pre pokožku s celulitídou spôsobenou ukladaním tukov.

APLIKÁCIA: Nanášajte samostatne bez ďalších zoštíhľujúcich produktov ráno alebo večer v rámci intenzívneho jedno alebo dvojmesačného programu. Odporúčame použiť peeling pred aplikáciou Intensive Glauscine pre podporu vstrebania aktívnych zoštíhľujúcich zložiek.

VÝSLEDOK: Výrazné zlepšenie stavu celulitídy. Redukuje efekt pomarančovej kôry a minimalizuje lokálne nerovnosti.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.