HYDRA REPLENISHING FRESH LOTION Hydratačné tonikum 200ml

hydratačné čistiace tonikum

€29
Dostupnosť: Skladom
Kód: V600202
HYDRA REPLENISHING FRESH LOTION Hydratačné tonikum 200ml

Podrobný popis

Jemné čistiace tonikum završuje rituál čistenia pleti. Jemné dočistenie, tonizácia a hydratácia pleti. Zmierňuje vplyv tvrdej vody a rešpektuje prirodzenú flóru pokožky.

Účinok: Tonikum pomáha udržiavať ideálnu mieru hydratácie pokožky. Pokožka je čistá, bez škodlivých baktérií, schopná brániť sa pred vonkajšími negatívnymi vplyvmi.

Pre koho: Všetky typy pleti, zvlášť pre suchú a dehydratovanú pleť.

Aplikácia: Aplikujte vatovým tampónom na celú tvár a krk po čistiacom mlieku Hydra-Replenishing Milk. Neoplachujte.

Výsledok: Čistá, jemná, hydratovaná pleť s okamžitým pocitom sviežosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o pleť
Účinky: Tonikum pomáha udržiavať ideálnu mieru hydratácie pokožky.Rešpektuje rovnováhu flóry pokožky.Pokožka je čistá, bez škodlivých baktérií, schopná brániť sa pred vonkajšími negatívnymi vplyvmi
Pre koho: Všetky typy pleti.
Aplikácia: Aplikujte vatovým tampónom na celú tvár a krk po čistiacom mlieku Hydra-Replenishing Milk. Neoplachujte.
Výsledky: Čistá, jemná, hydratovaná pleť s okamžitým pocitom sviežosti

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.