HYDRA REPLENISHING CLEANSING MILK Hydratačné čistiace mlieko 200ml

hydratačné čistiace mlieko

€29
Dostupnosť: Skladom
Kód: V600102
HYDRA REPLENISHING CLEANSING MILK Hydratačné čistiace mlieko 200ml

Podrobný popis

Čistiace a odličovacie mlieko, ktoré zároveň hydratuje pokožku. Jemná komfortná textúra z pleti jemne a dôkladne odstraňuje nečistoty a make-up.

Účinky: Čistí, udržuje ideálnu úroveň hydratácie a zachováva prirodzené pH pokožky. Prináša pokožke okamžitý komfort. Rešpektuje rovnováhu flóry pokožky.

Pre koho: Všetky typy pleti.

Aplikácia: Ráno a večer naneste na celú tvár a krk pomocou tampónu alebo aplikujte pomocou končekov prstov na pleť a následne zmyte vlažnou vodou. 

Výsledok: Pokožka je jemne očistená a hydratovaná. Koža je pružná, svieža a revitalizovaná, pripravená na ďalšiu starostlivosť.

 

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.