HIGH TOLERANCE EYES & LIPS MAKE UP REMOVER Odličovač očí a pier 125ml

odličovač očí a pier

€39
Dostupnosť: Skladom
Kód: V602300
HIGH TOLERANCE EYES & LIPS MAKE UP REMOVER Odličovač očí a pier 125ml

Podrobný popis

Dvojzložkový odličovač špeciálne vyvinutý pre citlivú a jemnú pokožku okolia očí a pier. Neobsahuje parfémy, farbivá ani konzervanty. Testovaný oftalmológmi.

Účinky: Jemne a účinne odstraňuje aj vodeodolný make-up. Obsahuje Skin Balance system, ktorý podporuje prirodzenú mikroflóru. Pomocou olejov z tropických rastlín pokožku v okolí očí a pier vyživuje a šetrne odličuje.

Pre koho: Pre všetky typy pokožky aj pre tú najcitlivejšiu a podráždenú. Vhodný aj na odstránenie vodeodolného make-upu a pre nositeľov kontaktných šošoviek. Nie je vhodný na umelé riasy.

Aplikácia: Používajte na odlíčenie očí a pier. Pred aplikáciou produktom zatraste, aby sa dvojzložkový obsah spojil. Aplikujte na bavlnený tampón, priložte na pár sekúnd na okolie očí a pery a potom z nich odstráňte make-up a nečistoty. S následným oplachovaním alebo bez.

Výsledok: Make-up je z okolia očí a pier dokonale a pritom jemne odstránený. Pokožka je vyživená.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.