HIGH NUTRITION BODY BALM Výživný spevňujúci telový balzam 200ml

Kód: V371501
€64
Skladom

vysoko výživný spevňujúci telový balzam

Detailné informácie

Podrobný popis

Spevňujúci, výživný balzam pre suchú pokožku. Zameriava sa na uvoľnenú kožu spôsobenú starnutím, zmenami hmotnosti alebo vplyvom tehotenstva. Hladká a bohatá balzamová textúra s jemnou perleťou.

ÚČINKY:

  • Remodeluje uvoľnenú pokožku a zachováva jej mladistvosť.
  • Technológia Sculpt, posilnená silným rastlinným peptidom, stimuluje syntézu kolagénových a elastínových vlákien a zabraňuje ich degradácii.
  • Vyživuje, revitalizuje a obnovuje žiarivosť pokožky vďaka obsahu včelej materskej kašičky a perlete.

PRE KOHO: Pre suchú pokožku strácajúcu pevnosť. Intenzívna výživa. Ideálne po tehotenstve aj počas tehotenstva ako prevencia pred popraskaním pokožky.

APLIKÁCIA: Aplikujte na celé telo ráno a / alebo večer, pričom venujte osobitnú pozornosť najsuchším oblastiam (kolená, lakte). Naneste jemným masírovaním.

VÝSLEDOK: Koža je spevnená a tónovaná a jej kvalita a pružnosť sú optimálne. Pokožka je trvale vyživená, žiarivá a príjemná na dotyk.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.