GENTLE DEEP PORE CLEANSER Hĺbkový čistič pórov 75ml

hĺbkový čistič pórov 75ML

€42
Dostupnosť: Skladom
Kód: V600001
GENTLE DEEP PORE CLEANSER Hĺbkový čistič pórov 75ml

Podrobný popis

Čistiaci krém, pre hĺbkové vyčistenie pórov v pleti.

Účinky: Ultra jemný „vysávač“ nečistôt z pórov. Čistiaci krém, ktorý pomocou masáže vytvorí aktívnu emulziu, ktorá jemne a pritom dôkladne vyťahuje nečistoty z pórov. Rešpektuje prirodzenú flóru pokožky.

Pre koho: Všetky typy pleti, dokonca aj citlivé.

Aplikácia: Naneste v malých bodoch na suchú pokožku tváre, krku a dekoltu, nemiešať s vodou. Jemne bez použitia tlaku masírujte pleť krúživými pohybmi, až kým krém nezhustne. Sústredte sa na T-zónu tváre. Dôkladne opláchnite vlažnou vodou. Používajte  dva až trikrát týždenne, prípadne podľa aktuálneho stavu pleti.

  • Normálna pleť: 1-2x za týždeň
  • Mastnejšia pleť: 3-4x za týždeň
  • Citlivá pleť: 1x za týždeň, prípadne podľa doporučení vašej kozmetičky.

Výsledky: Vyčistená pokožka je výrazne čistejšia a vyzerá zdravšia. Je jemná, hladká a pružná. Vaša pleť je okamžite žiarivá, znovu nadobúda transparentnosť a rozjasnenie.

 

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.