EXTRA FIRMING HYDRATING LOTION Spevňujúce telové mlieko 200ml

Kód: V371401
€45
Skladom

extra spevňujúce telové mlieko

Detailné informácie

Podrobný popis

Toto expertné spevňujúce mlieko sa zameriava na uvoľnenú kožu spôsobenú starnutím, zmenami hmotnosti alebo vplyvom tehotenstva, tým, že zachováva pružnosť tkanív a udržuje tón pokožky. Zabezpečuje dlhotrvajúci komfort a hydratáciu.

ÚČINKY:

  • Remodeluje uvoľnenú pokožku a zachováva jej mladistvosť.
  • technológia Sculpt, posilnená silným rastlinným peptidom, stimuluje syntézu kolagénových a elastínových vlákien a zabraňuje ich degradácii intenzívne a trvalo hydratuje.

PRE KOHO: Pre dehydratovanú pleť, ktorá stráca pevnosť. Ideálne po tehotenstve.

APLIKÁCIA: Naneste ráno a / alebo večer na celé telo a vmasírujte.

VÝSLEDOK: Pleť je pevnejšia, intenzívne a trvalo hydratovaná. Pocit komfortu po celý deň.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.