ESTHE WHITE TARGETED DARK SPOTS CONCENTRATE Koncentrát proti pigmentovým škvrnám 9ml

cielený koncentrát proti pigmentovým škvrnám na lokálne použitie

€61
Dostupnosť: Na dotaz
Kód: V650701
ESTHE WHITE TARGETED DARK SPOTS CONCENTRATE Koncentrát proti pigmentovým škvrnám 9ml

Podrobný popis

Lokálne zameraný roll-on, je vysoko koncentrovaný v exfoliačných účinných látkach, znižuje intenzitu a veľkosť lokalizovaných pigmentových škvŕn. 

ÚČINKY: Rozjasňuje, exfolijuje a znižuje veľkosť a intenzitu škvŕn.

  • Technológia Hypopigmentalin koriguje vznik nových pigmentových škvŕn a zároveň zmierňuje tie existujúce, stimuluje tvorbu kolagénu.
  • Kyselina citrónová urýchľuje obnovu buniek a umožňuje rýchle odstraňovanie povrchových pigmentov
  • Patent TCS - chráni pleť pred stranutím, antioxidačná ochrana

PRE KOHO: Hyperpigmentácie, pleť s nejednotným zafarbením.

APLIKÁCIA: Aplikujte na vyčistenú pleť večer, lokálne na pigmentové škvrny.

VÝSLEDOK: Veľkosť a intenzita škvŕn postupne klesá. Lokalizované tmavé škvrny sú zosvetlené. Pleť je rovnomernejšia a jasnejšia.

 

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.