ESTHE WHITE BRIGHTENING YOUTH MOISTURIZING DAY CARE Rozjasňujúci hydratačný a reštrukturalizačný denný krém 50ml

Kód: V650501
€87
Skladom

bieliaci hydratačný a reštrukturalizačný denný krém

Detailné informácie

Podrobný popis

ESTHE WHITE krém denná starostlivosť je dokonalá kombinácia proti vekom spôsobeným pigmentovým škvrnám a pre obnovenie pôvodnej transparentnosti a viditeľne mladšiemu vzhľadu pleti.

Intenzívne rozjasňuje, hydratuje, chráni pred UV žiarením, pred voľnými radikálmi a pred agresívnym vplyvom okolia a a redukuje tmavé škvrny.

ÚČINKY: Eliminuje tmavé škvrny a rozjasňuje pleť.

  • Technológia HYPOPIGMENTALINE  pôsobí na všetkých úrovniach procesu pigmentácie, poskytuje komplexné riešenie z hľadiska rovnomernosti, jasu a žiarivosti pleti, predchádza tmavým škvrnám.
  • morský EPS (morské exopolysacharidy) obnovuje priehľadnosť, postupne dochádza k vyblednutiu nepravidelných textúr, pokožka je hladká.
  • Technológia GLOBAL CELLULAR PROTECTION TECHNOLOGY pôsobí ako antioxidant (neutralizuje voľné radikály a chráni bunkovú DNA). Posilňuje prirodzenú odolnosť pokožky voči agresívnym environmentálnym faktorom.
  • Technológia TCS predchádza chronologickému starnutiu pleti

PRE KOHO: Všetky typy pleti s hyperpigmentáciami (pigmentovými škvrnami) , pleť s nerovnomerným sfarbením.

APLIKÁCIA: Aplikujte na tvár a krk ráno na vyčistenú a suchú pokožku. Používajte samostatne alebo v kombinácii s inou starostlivosťou ESTHE WHITE ideálne po ESTHEWHITE BRIGHTENING YOUTH ANTI-DARK SPOTS SERUM alebo DERM REPAIR SERUM, pre dosiahnutie optimálnej účinnosti rozjasnenia a omladenia pokožky.

VÝSLEDOK: Jasnejšia, vyrovnaná, hydratovaná, regenerovaná a chránená pokožka.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.