ESTHE WHITE BRIGHTENING YOUTH CLEANSING FOAM Rozjasňujúca čistiaca pena 150ml

Kód: V650002
€42
Skladom

rozjasňujúca čistiaca pena

Detailné informácie

Podrobný popis

Jemná pena na odstránenie make-upu a nečistoty, udržuje krehkú rovnováhu kože a predchádza pigmentovým škvrnám.

Účinok: Jemne čistí, koriguje vznik nových pigmentových škvŕn a zároveň zmierňuje tie existujúce.

Pre koho: Pre všetky typy pleti aj pre citlivú pokožku a pokožku s pigmentovými škvrnami. 

Aplikácia: Aplikujte ráno a / alebo večer na navlhčenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Masírujte malými jemnými pohybmi pre získanie bohatej peny. Opláchnite vodou. Zabráňte kontaktu s očami. Používajte samostatne alebo v kombinácii s inou starostlivosťou ESTHE WHITE pre dosiahnutie optimálnej účinnosť rozjasnenia. Ideálne použite na dočistenie pleti Rozjasňujúce tonikum.

Výsledok: Svieža, vyčistená a rozžiarená pokožka.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.