ESTHE WHITE BRIGHTENING YOUTH ANTI-DARK SPOT SERUM Rozjasňujúce a bieliace sérum 50ml

Kód: V650401
€103
Skladom

Bieliace a rozjasňujúce sérum proti pigmentovým škvrnám

Detailné informácie

Podrobný popis

Intenzívne sérum na rozjasnenie pleti a zosvetlenie pigmentových škvŕn.

ÚČINKY:

  • Technológia Hypopigmentalin koriguje vznik nových pigmentových škvŕn a zároveň zmierňuje tie existujúce, stimuluje tvorbu kolagénu.
  • Morský exopolysacharid vytvára efekt "biologického rozmazania", optimalizuje odrážanie slnečného žiarenia na povrchu pleti a zabraňuje zápalovým reakciám, ktoré potom vedú k hyperpigmentácii.
  • Patent TCS - chráni pleť pred stranutím, antioxidačná ochrana
  • Karnozín predchádza žltkastej pleti

PRE KOHO: Pre pleť s pigmentovými škvrnami, s nerovnomerným sfarbením, ktorá potrebuje zjednotiť. Pre pokožku, ktorá potrebuje rozjasniť.

APLIKÁCIA: Používajte ako krátkodobé intenzívne ošetrenie (2 mesiace) alebo ako celoročnú starostlivosť. Aplikujte ráno a večer samostatne alebo s ďalšími produktami radu Esthe White.

VÝSLEDOK: Farebnosť pleti zjednotená. Pigmentové škvrny sú svetlejšie, menšie a postupne miznú a nevznikajú nové. Pleť je žiarivá a rozjasnená. Znaky starnutia, vrásky, ryhy sú minimalizované a pleť je pevnejšia.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.