CELLULAR WATER WATERY ESSENCE Detoxikačná esencia 125ml

Kód: V910800
€42
Skladom

ľahká detoxikačná esencia

Detailné informácie

Podrobný popis

Celulárna essencia je krok v starostlivosti o pokožku, inšpirovaný Áziou, kombinuje sviežosť pleťovej vody s účinnosťou výnimočnej starostlivosti o pleť. Ultraľahká textúra, obohatená o kyselinu hyaluronovú, vytvára „žiarivý“ vzhľad pleti nasýtené vodou. Má jemnú kvetinovo - vodnú vôňu.

ÚČINOK: Bunková voda a jej línia starostlivosti o pleť pomáhajú zachovať základné funkcie mladistvej pokožky.

  • Dynamická hydratácia zabezpečuje optimálnu úroveň hydratácie podporou výmeny a zadržiavania vody v pokožke pre žiariacu, plen zvlhčenú pleť.
  • Antioxidačná ochrana neutralizuje účinky voľných radikálov spôsobujúcich starnutie pleti.
  • Denná ochrana odstraňuje toxíny, ktoré sa nahromadili počas dňa alebo noci.
  • Detoxikačná formula zvyšuje žiarivosť pokožky a odolnosť voči stresu.

PRE KOHO: Pre všetky typy dehydratovanej pleti s prejavmi ako pnutie najmä po umytí, odlíčení, jemné štipkanie, tenká pleť, vodorovné vrásky. Špeciálne pre pleť fajčiarov a unavenú pleť bez energie.

APLIKÁCIA: Naneste ráno a/alebo večer prstami alebo vatovým tampónom na dôkladne očistenú tvár, krk a dekolt. Táto nová starostlivosť o pleť sa aplikuje pred akýmkoľvek sérom alebo krémom na vyčistenú pleť. Neslúži na čistenie pleti.

VÝSLEDOK: Pleť je rozjasnená, okamžite hydratovaná a dokonale pripravená na ďalšiu starostlivosť.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.