CELLULAR WATER MIST Bunková voda v spreji 100ml

Kód: V910003
Tip
€30
Skladom

bunková voda v spreji

Detailné informácie

Podrobný popis

Unikátna a patentovaná bunková voda je jadrom všetkých receptúr Esthederm. Je základným produktom, ktorý by vám nemal chýbať v každodennej rutine. Prečítajte si v čom všetkom spočíva jej sila. 

Je v dokonalej harmónii s bunkami a optimalizuje ich vitalitu, no zároveň je rovnako silná ako sérum. Je obohatená o kyselinu hyaluronovú, stopové prvky a biomimetické peptidy. Výrazne zosilňuje účinok ľubovoľného séra a krému ktorý následne použijete k starostlivosti o pleť.

ÚČINOK: Okamžite zvyšuje hydratáciu všetkých vašich ošetrení aplikovaných následne. Pokročilá antioxidačná technológia, skutočný biologický štít, sa zameriava na 3 hlavné formy voľných radikálov, zdroje starnutia pokožky. Pokožka je tak lepšie chránená. Poskytuje bunkám energiu, ktorú potrebujú na ideálne fungovanie. Podľa najnovších výskumov sa zameriava na kožný mikrobióm a pomáha pokožke obnovovať jej vlastnú mikroflóru, čím je posilňovaná prirodzená obranyschopnosť voči vonkajším vplyvom.

PRE KOHO: Všetky typy pleti, vrátane citlivej a všetky vekové kategórie.

APLIKÁCIA: Nastriekajte na tvár a telo a pritlačte rukami. Používajte na vyčistenú pleť pred ošetrením sérom a krémom alebo kedykoľvek počas dňa. Nieje určená na inhaláciu.

VÝSLEDOK: Sviežosť, pohodlie a okamžitá hydratácia . Už pár hodín po aplikácii je energia buniek pleti zosilnená. Deň za dňom sa pokožka lepšie bráni pred dennými agresiami, ktoré urýchľujú príznaky starnutia. Je revitalizovaná, jasnejšia a obnovuje svoju žiarivosť.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.