CELLULAR WATER MELTING MOISTURIZING CREAM Krém s bunkovou vodou 50ml

Kód: V910502
Tip
€60
Skladom

krém s bunkovou vodou

Detailné informácie

Podrobný popis

CELLULAR WATER starostlivosť prevychováva dehydratovanú pleť tak, aby vedela fungovať normálne a dokázala si sama získavať a udržiavať vodu. Pleť tak prestáva byť závislá od vonkajšej starostlivosti. 

CELLULAR WATER Cream, obohatený o ceramidy, lipidy identické s lipidmi prirodzene sa vyskytujúcimi v pokožke, posilňuje prirodzenú hydratáciu pre trvalý komfort.

ÚČINKY: Bunková voda a jej línia starostlivosti o pleť pomáhajú zachovať základné funkcie mladistvej pokožky.

  • Dynamická hydratácia: zaisťuje optimálnu rýchlosť hydratácie podporovaním výmeny a udržiavaním vody v pokožke.
  • Antioxidačná ochrana: neutralizuje účinky voľných radikálov zodpovedných za starnutie.
  • Denná ochrana: posilňuje kožnú bariéru vďaka neviditeľnej ochrane pred vonkajšími agresiami (znečisťujúce častice, mestské prostredie ...).

PRE KOHO: Jeho krémová textúra je vhodná pre všetky typy pleti, najmä pre tých, ktorí majú radi pocit komfortu na pleti.

APLIKÁCIA: Aplikujte ráno a / alebo večer na čistú a suchú pokožku tváre a krku.

VÝSLEDOK: Okamžite hydratovaná, pokožka znovu získa komfort, jemnosť a pružnosť. Je krásna a rozžiarená.

 

 

 

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.