CELLULAR WATER GENTLE BODY SCRUB Telový peeling s bunkovou vodou 200ml

telový peeling s bunkovou vodou

€35
Dostupnosť: Skladom
Kód: V370700
CELLULAR WATER GENTLE BODY SCRUB Telový peeling s bunkovou vodou 200ml

Podrobný popis

Peelingový gél s jemnou vôňou a prírodnými mikročasticami z jojoby, formulovaný s energiou Cellular Water- bunkovou vodou, inšpirovanou vodou v našej pokožke, hlavným faktorom mladosti. Je obohatený o detoxikačný účinok z ginkgo, bieleho čaju a bambusu.

ÚČINKY: Hodvábna textúra pre hladkú, jemnú, hydratovanú krásnu pokožku. Pokožku šetrne pripravý na ďalšiu starostlivosť alebo opaľovanie.

PRE KOHO: Všetky typy pokožky, vrátane citlivej.

APLIKÁCIA: Naneste na celé telo, najlepšie na suchú pokožku, alebo na vlhkú pokožku pre dosiahnutie extra jemnosti. Potom masírujte krúživými pohybmi a dobre opláchnite. Použite raz až trikrát týždenne.

VÝSLEDOK: Maximálny komfort a hydratácia. Tento peelingový gél s mikroguličkami jojoby sa premieňa na olej, ktorý sa vmasíruje do pokožky.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.