CELLULAR WATER FONDANT CREAM Hydratačný krém s bunkovou vodou 200ml

hydratačný telový krém s bunkovou vodou

€39
Dostupnosť: Skladom
Kód: V372200
CELLULAR WATER FONDANT CREAM Hydratačný krém s bunkovou vodou 200ml

Podrobný popis

Hebká, rozplývajúca a osviežujúca textúra pre najväčší komfort pre všetky typy pleti, aj pre tu najsuchšiu.

ÚČINKY: Hydratuje intenzívne a trvalo, pokožka je pružnejšia a mäkšia. Pokožka, ktorá je nabitá vodou a energiou, je regenerovaná a revitalizovaná pre okamžitý pocit pohody.

PRE KOHO: Dehydratovaná pokožka. Pre denné pohodlie a hydratáciu.

APLIKÁCIA: Naneste ráno a / alebo večer na celé telo a vmasírujte.

VÝSLEDOK: Pleť je intenzívne hydratovaná, chránená pred vonkajšou agresiou a dehydratáciou. Drsnosť a pocity pnutia sa znižujú. Kvalita pokožky sa viditeľne zlepšuje, je hladšia, pružná a žiarivá.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.