CELLULAR CONCENTRATE SERUM Prevýchovné bunkové sérum 30ml

Kód: V700101
€103
Skladom

univerzálne prevýchovné sérum

Detailné informácie

Podrobný popis

Intenzívne prevýchovné sérum pôsobí v hĺbke pleti a rozpoznáva základné problémy pleti (dehydratácia, citlivosť, nadmerný mazotok, stárnutie pokožky) Postupne pleť prevychováva tak, aby dlhodobo fungovala správne. Účinkuje tam a vtedy, kde a kedy to pleť potrebuje. Viditeľne zvyšuje kvalitu pokožky a posilňuje účinky ďalšej starostlivosti.

ÚČINKY: Opravuje a vyvažuje základné bunkové funkcie, trvalo a nanovo definuje štruktúru pokožky: textúra pokožky je jemnejšia, pravidelnejšia.

PRE KOHO: Pre všetky typy pokožky, najmä pre pleť s dysfunkciou (dehydratovaná, citlivá, mastná) alebo pleť bez výživy, ako základné univerzálne sérum. Zároveň pôsobí proti stárnutiu pleti.

APLIKÁCIA: Aplikujte ráno a večer na vyčistenú, suchú pokožku tváre, krku a dekoltu, možno aplikovať i na očné okolie. Následne aplikujte krém/fluid/gél podľa potreby pleti z radu CELLULAR WATER,  SENSI SYSTEM, PURE SYSTEM alebo NUTRI SYSTEM.

VÝSLEDOK: Problémy pleti sú odstránené. Pleť sa mení na normálnu. Je zdravá, žiarivá a silná.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.