CALMING CLEANSING MILK Upokojujúce čistiace tonikum 200ml

ukľudňujúce čistiace mlieko 

€32
Dostupnosť: Skladom
Kód: V600501
CALMING CLEANSING MILK Upokojujúce čistiace tonikum 200ml

Podrobný popis

Čistiace a odličovacie mlieko pre citlivú pleť. Komfortná textúra z pleti jemne a pritom dôkladne odstraňuje nečistoty a make-up. Rešpektuje prirodzenú flóru pokožky. Bez alkoholu, farbív a vône.

Účinky: Jemne a zároveň účinne čistí a upokojuje a hydratuje pleť.  Znižuje reakcie citlivej pleti.

Pre koho: Pre všetky typy pleti, najmä veľmi jemnú a citlivú pokožku.

Aplikácia: Vatovým tampónom naneste na celú tvár a krk na odstránenie make-upu. Môže sa tiež aplikovať priamo na pleť a prstami jemne prekrúžiť a následne opláchnuť vlažnou vodou.

Výsledky: Pokožka zostáva jemná, vyhladená a pripravená na aplikáciu ďalších produktov.

 

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.