CALMING BIOMIMETIC CREAM Ukľudňujúci biomimetický krém 50ml

Kód: V630100
€85
Skladom

upokojujúci biomimetický krém

Detailné informácie

Podrobný popis

Mimoriadne komfortný krém pre intolerantnú pleť. Uvoľňuje pokožku a zlepšuje jej úroveň tolerancie. Má až 99% biomimetické zloženie, to znamená, že zaručuje dokonalú kompatibilitu s pokožkou.

ÚČINKY: Krém upokojuje, je ľahko vstrebateľný a kompatibilný s krehkou, reaktívnou pokožkou, ktorá už nedokáže nič tolerovať. Prevychováva citlivú pleť tak, aby vedela fungovať správne. Postupne zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť pleti a jej toleranciu tak, že sa pleť mení na normálnu. Zlepšuje tolerančný prah jemnej, citlivej pokožky, ktorá už nemôže nič tolerovať. Bez parfumácie.

Exkluzívne technológie:

  • SENSI SYSTÉM - upokojuje pokožku reguláciou faktorov, ktoré spôsobujú zápal. 
  • TIME CONTROL SYSTÉM patent pomáha spomaliť predčasné známky starnutia.
  • CELLULAR WATER patentovaná  bunková voda, ktorá pomáha optimalizovať energetické prostredie bunky. 

 

PRE KOHO: Citlivá a jemná pokožka, intolerantá  a reaktívna pleť (chlad, znečistenie, slnko ...). Lokalizované pocity zahrievania, sčervenania a brnenia.

APLIKÁCIA: Aplikujte ráno a večer na vyčistenú, suchú oblasť tváre a krku. Rozotrite jemnými ťahmi. Dermatologicky testované.

VÝSLEDOK: Vaša pokožka nájde úľavu a pohodlie. Je odpočinutá a uvoľnená . Podráždenie, začervenanie a nepohodlie sú minimalizované. 

TIP od kozmetičky: Výborný "SOS" krém keď už naozaj nič na vašu pleť nefunguje. Bol to môj prvý krém od Institut Esthederm, keď som mala veľmi citlivú pleť a naozaj splnil všetko čo sľúbil. Momentálne nemám žiadne citlivosti, IE používam od r.2014. Vaša kozmetička Simona.

Institut Esthederm je exkluzívna francúzska kozmetika, ktorá zameriava svoju pozornosť na pokožku, jej fungovanie, zachovanie rovnováhy a interakciu s prostredím. Rešpektuje potreby pokožky, pomáha naštartovať jej vlastné fungovanie a pokožku postupne prevychováva.

Základ produktov Institut Esthederm tvorí patentovaná Cellulárna voda, ktorá bola vytvorená tak, aby bola podobná vode, ktorá sa prirodzene nachádza v pokožke. Vďaka nej majú bunky dostatok energie a tým pomáhajú udržať ich mladistvosť.

Doprajte svojej pleti aj vy starostlivosť od exkluzívnej francúzskej značky Institut Esthederm a vydajte sa na cestu zdravej a krásnej pleti.